Alec Baldwin je otcem ze staré školy

Velikost textu: AAA

29. 3. 2018

Herec Alec Baldwin se po padesátce rozhodl založit novou rodinu. S druhou manželkou Hilarií Baldwin tak zplodili během posledních pěti let tři děti. A přestože je jogínka Hilaria moderní matkou, musí se smířit s tím, že její choť je dost staromilským otcem. Jak sama říká, je to rodič staré školy.

Devětapadesátiletý Baldwin má čtyřletou Carmen, dvouletého Rafaela a osmnáctiměsíčního Leonarda. Čtvrtý potomek se jim narodí na jaře.

„Jsem tím typem člověka, který se nechá klidně zavalit dětmi a může tak přijít o svůj partnerský vztah a říká si, ty to tak neděláš taky rád? Není to velká zábava? Alec je ale trochu ze staré školy. ‚Ty jsi máma, staráš se o děti, já pak přijdu a přečtu jim knížku jednou za čas.‘ Takový typ je,“ přiznala čtyřiatřicetiletá Baldwin.

„Většinu nocí si spolu užíváme rande, což znamená, že spolu skládáme puzzle. Na Valentýna si objednáme donáškou jídlo. Můj manžel má zrovna kloubní náhradu. Šli jsme si na první procházce po jeho operaci koupit jídlo, jedli jsme ho venku z plastových obalů. Pak se na sebe podívali a řekli si, tak, už můžeme jít do postele?“ dodala v rozhovoru pro magazín People.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související