Halle Berry pečuje o svou postavu bojovými uměními

Velikost textu: AAA

3. 4. 2018

Halle Berry se proměnila ve fitness maniačku. Nechce mít jen štíhlou postavu, ale chce být fit jako železná žena. A tak vsadila na bojové umění, které provozuje s profesionálním trenérem. I v jednapadesáti si díky tomu může dovolit zveřejnit na sociálních sítích fotky své nahé postavy a konkurovat ženám mladším o třicet let.

„Ona má vždycky seznam věcí, které chce zkusit, když jde o její fyzickou kondici, vytvořili jsme spolu neprůstřelný bojový plán. Měli byste si být jistí, že spolu boxujeme, děláme kick box, trochu Mauy Thai,“ svěřil hereččin trenér Peter Lee Thomas v rozhovoru pro E! News.

Halle je podle něj jednou z nejtvrději posilujících žen v Hollywoodu.

„Používá kettlebell, obouruční činky, jednoruční činky, přitahuje se na hrazdě, dělá shyby, sprintuje s těžkými břemeny, tahá věci. Je to velmi dynamický způsob, jak nastartovat metabolismus,“
tvrdí Thomas s tím, že Halle cvičí pětkrát týdně.

„Nikdy jsem nepotkal nikoho, kdo cvičí tvrději a posiluje tvrději a je tak odhodlaný. Je stále rychlejší, silnější a má stále atletičtější postavu. Nikdy jsem nepotkal člověka, který to dokáže jako ona,“ dodal Thomas.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související