Kylie Minogue: Zásnuby byly jen experiment, vdávat se nikdy nebudu

Velikost textu: AAA

4. 4. 2018

Zpěvačka Kylie Minogue rok po rozchodu s Joshuou Sassem vydala novou hudbu a v rámci propagace už se nemůže stavět k médiím zády a odmítat rozhovory o zrušení zásnub s přitažlivým britským hercem. Ten ji sice o ruku požádal, ale už jí nezvládl přiznat, že ji podvádí. Když to zjistila, ihned mu dala kopačky a psychicky se zhroutila. Trvalo jí půl roku, než mohla začít pracovat. A rok po rozchodu o všem začala mluvit. Třeba také o tom, že přijmout nabídku k sňatku byl trochu úlet, když předtím vždy vehementně tvrdila, že se nikdy nevdá.

„Nikdy jsem si nemyslela, že se někdy vdám. Jen to, že jsem se zasnoubila, se mi jevilo jako experiment, protože jsem nikdy jako dívka ani později v životě neměla představu, že se vdám. Nemyslím si, že je manželství pro mě,“ přiznala Kylie časopisu Red Magazine.

Přitom zásnuby s dnes už třicetiletým Sassem oznámila velmi tradičním způsobem v rubrice Nadcházející svatby deníku The Telegraph.

„Nemůžete překonat pád vašeho vztahu opatrně. Musela jsem obnovit své síly, fyzicky a mentálně. Ale ne, rok 2017 byl přesto skvělým rokem. Věděla jsem, kde se nacházím. Věděla jsem, jaká práce mě čeká a co musím udělat a také jsem to udělala,“ tvrdí dnes hrdě Minogue v rozhovoru pro Red Magazine, ačkoli před několika týdny přiznala, že po rozchodu se zhroutila.

„Prošla jsem si zrovna docela dost zkaženým obdobím,“ prohlásila plačící Kylie v interview pro australský televizní pořad 60 Minutes.

Kylie oslaví na konci května padesátku. Rozhovor s ní v časopisu Red Magazine vychází 4. dubna.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související