Daniel Craig vzal dalšího Bonda. Jde mu jen o peníze?

Velikost textu: AAA

6. 4. 2018

Herec Daniel Craig byl podle jeho nejlepšího kamaráda Marka Stronga natáčením filmu Spectre totálně vyčerpaný. K roli agenta 007 měl silnou averzi, kterou projevoval všem. A tak Marka velmi překvapilo, že podepsal smlouvu na další bondovku. Nechápe prý, proč to udělal, protože James Bond ho už vůbec nebaví. Podle všeho šlo čistě o peníze.

Strong a Craig se přátelí od roku 1996, kdy se společně potkali při natáčení seriálu BBC. A jsou si tak blízcí, že je Daniel kmotrem Markových dětí.

„Myslím, že byl tím posledním filmem totálně odvařený, měl tehdy prostě pocit, že už se nedá dohromady, aby točil další, je to opravdu vyčerpávající proces, velmi dlouho se natáčí, je u toho velká spousta závazků vůči médiím, akční scény a všechno tohle. Ale on je zřejmě odhodlaný, protože natáčí další,“ svěřil Strong deníku The Times.

Daniel loni na podzim potvrdil, že se do role Bonda popáté a naposledy vrátí. Přitom po skončení natáčení své čtvrté bondovky jasně několikrát prohlásil: „Již nikdy více!“ Producenti ho zřejmě uplatili.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související