Bookmakeři vědí: Princi Williamovi se narodí holka a bude to Alice

Velikost textu: AAA

12. 4. 2018

Týdny před narozením potomka britského prince Williama bookameři stanovují sázky na jednotlivá jména. A třebaže oficiálně William a jeho manželka Kate tvrdí, že neznají pohlaví dítěte, sázkoví experti mají zdroje, které je ujistí již dlouho před porodem, koho mají očekávat. A tak předpověděli správně prince George i princeznu Charlotte. Před jejich narozením byly nejnižší kurzy právě na jejich jména. Před narozením Williamova třetího dítěte jsou nejnižší kurzy na jméno Alice. Bude to tedy zřejmě holka nesoucí jméno Williamovy prababičky.

Na princeznu Alice je totiž stanoven kurz 3:1. A to jen pár dní před porodem. Vévodkyně z Cambridge může porodit kdykoli mezi 9. a 31. dubnem, kdy je pro ni připraveno celé porodní oddělení v londýnské Nemocnici svaté Marie.

William a Catherine tvrdí, že pohlaví dítěte zatím neznají. Tvrdili to i před porodem George a Charlotte. Ale v obou případech bookmakeři správně vsadili nejnižší kurzy na tato jména. Tedy při prvním těhotenství na George – věděli tedy, že to bude kluk – při druhém na Charlotte. Teď vsázejí na Alice. Takže třetím dítětem zřejmě bude opět princezna.

Ještě před týdnem britští experti favorizovali jméno Mary, což je jméno, které nosila babička královny Alžběty II. Byla to sice významná postava britských dějin, ale historiky je líčena jako mateřsky chladná ke svým synům Edwardovi a Albertovi, strýci a otci Alžběty II.

Alice byla matkou prince Philipa (Filipa Mountbattena) vévody z Edinburghu, manžela Alžběty II. Princezna Alice z Battenbergu se narodila hluchá, ale naučila se odezírat ze rtů a hovořit ve čtyřech světových jazycích. Provdala se v roce 1903 za prince Ondřeje Řeckého.

Královna Alžběta II. a princ Philip sdílejí společné předky, jedním z nich je také princezna Alice, třetí potomek britské královny Viktorie. Princezna Alice Sasko-Koburská, později po sňatku velkovévodkyně hesenská, je prababičkou Philipa. Královna Viktorie je jeho praprababičkou a zároveň praprababičkou Alžběty II.

Kurzy na jména třetího dítěte prince Williama:
Alice 4:1
Victoria 13:2
Edward 8:1
Arthur 8:1
Henry 8:1
Philip 8:1
Mary 9:1
Albert 10:1
Elizabeth 11:1
Alexandra 12:1

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související