Brad Pitt následuje svého kamaráda George Clooneyho a našel si obdobu Amal

Velikost textu: AAA

12. 4. 2018

Brad Pitt se s Georgem Clooneym přátelí už přes dvacet let. Ačkoli se mediálně často škádlí a popichují do sebe, v soukromí si spíš vyměňují cenné životní rady. A jednou z posledních, kterou starší George mladšímu Bradovi udělil, bylo, aby si manželku našel mimo Hollywood. Clooney sice z advokátky Amal Alamuddin učinil celebritu, která se mimochodem objeví na květnové obálce magazínu Vogue, ale stále je to člověk nepocházející z branže. A tak teď Brad svádí uznávanou architektu a vysokoškolskou profesorku Neri Oxmanovou.

Brad má velmi blízko k výtvarnému mění a vlastně se přiznal, že mu sochařství a architektura pomohly překonat rozvod s Angelinou Jolie.

Díky umělcům se poznal s profesorkou doktorkou Neri Oxman přednášející environmentální architekturu na prestižní univerzitě Massachusetts Institute of Technology. Ačkoli je prý rodačka z Izraele jeho platonickou přítelkyní, podle E! News sdílejí mnohem víc než jen vášeň pro tvary a křivky ve stavebnictví.

Jenže Oxman údajně není svobodná. „Nezajímá se vůbec o Hollywood a je šťastná ve svém současném vztahu,“ cituje E! News.

Oxman byla vdaná za argentinského skladatele Osvalda Golijova.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související