Paris Jackson vytvořila bizarní fotografii, na níž stojí v objetí s otcem a matkou

Velikost textu: AAA

12. 4. 2018

Dcera Michaela Jacksona se dlouhodobě projevuje jako psychicky labilní jedinec. Její nový příspěvek na Twitteru ale udivuje už i ty, kteří ji zatím podporovali. Paris si totiž ve Photoshopu vytvořila bizarní koláž, na níž se objímá s matkou Debbie Rowe i otcem Michaelem. Ona je v současné podobě, rodiče o mnoho let mladší.

Paris použila svou současnou fotku, zatímco otcovu mnoho let starou z doby, kdy vypadal velmi k světu a ona bylo mimino. Michael drží dceru za rameno, zatímco matka – rovněž o mnoho let mladší – se k ní tulí zepředu.

Jackson je po smrti už devátým rokem. Výročí jeho odchodu ze světa živých připadá na 25. červen. V roce 2009 se předávkoval léky propofolem a benzodiazepinem.

Výjimečný americký hudebník si v roce 1996 vzal zdravotní sestru Debbie Rowe, s níž se o tři roky později rozvedl. Sám s ní údajně zplodil dvě děti, třetího potomka odnosila anonymní dárkyně. Žádné ze tří dětí se ale popovému králi nepodobá a nemá jeho afroamerické rysy. Neustále se tak spekuluje o tom, že vlastně vůbec nenosí jeho DNA.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související