Herečka Mena Suvari: Módu si užívám i jako veganka

Velikost textu: AAA

16. 4. 2018

Herečka Mena Suvari se loni stala vegankou. Znamená to pro ni také používání výhradně veganské módy, kterou tvoří třeba Stella McCartney. Pro devětatřicetiletou hvězdu Americké krásy bylo největším překvapením, kolik jako veganka ušetří peněz a jak skvěle se přitom celkově cítí.

„Jsem vegankou už téměř deset měsíců a naprosto jsem se ve svém životě odvrátila od krutosti na zvířatech, dokonce nepoužívám ani testovanou kosmetiku a celý můj šatník je bez živočišných produktů, cítím se moc dobře, protože jsem jako člověk dokázala udělat změnu, i když jsem vždy milovala módu, takže jsem chtěla udělat něco významného za každou cenu, abych lidem dokázala, že s trvale udržitelnou módou je možné si užít taky spoustu příjemných chvil. Děláte dobrou věc pro životní prostředí, děláte dobrou věc pro zvířata a šetříte spoustu peněz, miluju, jak skvěle se cítím v tom, co nosím!“ svěřila Mena magazínu Us Weekly.

Suvari také tvrdí, že zatímco v minulosti utrácela tisíce dolarů za drahé zvlhčovače pleti, dnes úplně stejného účinku dosáhne s bio kokosovým olejem.

„Dnes už je to při užívání těchto věcí velmi jednoduché, mám ráda přípravky, které se aplikují snadno. Na obličej si dám kokosový olej a už se o nic nestarám. Být vegankou a vyhýbat se krutosti na zvířatech je má osobní věc, nenutím rozhodně nikoho, aby dělal věci jinak. Ale je milé, když člověk vidí stále více firem, že dělají věci jinak, moc se mi to líbí,“ dodala Mena.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související