Elton John se vyjádřil o Miley Cyrus jako o nejpřitažlivější ženě světa

Velikost textu: AAA

16. 4. 2018

Zpěvák Elton John tvrdí, že nezná přitažlivější a talentovanější ženu zároveň, která by mohla konkurovat Miley Cyrus. Mladou americkou hvězdou je uchvácen a fandí jí v profesním i soukromém životě. A tak byl prý velmi nadšený, když se rozhodla přezpívat jeho píseň Don‘t Let The Sun Go Down on Me.

„Ona má pětadvacet let a, člověče, je tak sexy a, člověče, je tak talentovaná a, člověče, miluju ji,“ svěřil Elton v rozhlasové stanici Beats 1.

John ale musel také rychle zmínit Lady GaGu, která se stala kmotrou jeho synů Zacharyho a Elijaha.

„Je tou z nejvěrnějších a nejúžasnějších lidí, a také nejtalentovanějších, jaké jsem kdy potkal. Je také vždy připravená pro druhé a miluju lidi, kteří na vás mají čas. Také je jí úplně jedno, co si kdo myslí… Je vždy naprosto sama sebou a to na ní miluju,“ uvedl John, když zmínil GaGu.

Elton vydal album Revamp: Reimagining Elton John, na němž přezpívaly jeho hity mladé hvězdy. Kupříkladu Candle in the Wind dostal za úkol Ed Sheeran.

„Nemyslím, že by to někdo jiný tak zvládl, ale Ed Sheeran měl ty koule na to. A vytvořil verzi, která mi připomíná svým zvukem Crosby, Stills & Nash z konce šedesátých a počátku sedmdesátých let,“ tvrdil Elton.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související