Karl Lagerfeld: Hnutí #MeToo jen šíří toxická obvinění

Velikost textu: AAA

18. 4. 2018

Německý návrhář Karl Lagerfeld tvrdí, že hnutí Me Too není žádným hrdinným aktem, ale pouze hyenistickým šířením toxických obvinění, bez toho aniž mají obviňující jasné důkazy. Obvinění se okamžitě stávají veřejnými psanci a odsouzenými, kterým Me Too ničí život a kariéru.

„Co mě šokuje nejvíce na tom všem, jsou všechny ty hvězdičky, co si dvacet let pamatují přesně všechny detaily. A nezmiňuji ani fakt, že tu chybí svědci soudní obžaloby. Všechna jejich obvinění ze zneužívání se stala docela toxickými,“ prohlásil Lagerfeld.

Karl má mezi obviněnými řadu přátel, zakladatele značky Guess Paula Marciana či módní fotografy Terryho Richardsona, Maria Testina a Bruce Webbera.

A nejvíce se pak zlobí kvůli obvinění svého kolegy Karla Templara, kterého modelka nařkla z toho, že se jí pokoušel stáhnout kalhotky.

A k obviněním proti nebohému Karlu Templarovi, nemůžu tomu věřit jediné slovo. Ta holka si stěžovala, že se jí pokusil stáhnout kalhotky, ihned je exkomunikován ze svého oboru, který si ho dosud nesmírně vážil. Je to neuvěřitelné. Pokud nechcete, aby vám někdo stahoval kalhotky, tak se nestávejte modelkou! Vstupte mezi jeptišky, v klášteře pro vás bude vždy místo. Dokonce dělají nábory!“ dodal Lagerfeld v interview pro magazín Numéro.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související