Přítel George Michaela rozprodává jeho osobní věci

Velikost textu: AAA

18. 4. 2018

Fadi Fawaz rok a čtvrt po smrti George Michaela dokazuje, že byl skutečně jen laciná zlatokopka. Protože mu zpěvák neodkázal žádné velké jmění, kadeřník a pornoherec je na mizině. Zvyklý na vysoký životní styl po boku britského hudebníka se nedokázal umírnit a vydělat si sám na sebe. Tak teď prodává pár věcí, které mu po zpěvákovi zůstaly, a také plive na hudebníkovu památku.

„Věci Goerge (sic) Micheala (sic) jsou na prodej, kdybyste měli zájem, dejte mi vědět,“ napsal čtyřiačtyřicetiletý Fawaz na Twitteru

Kadeřník si dále stěžoval, že patnáct měsíců po Georgeově smrti nemá peníze.

„Je to způsob, jak můžu přežít, dokud nevyřešíme problémy s jeho rodinou a právníkem. Protože jsem zůstal bez pomoci a už se nikdo nechová lidsky,“ stěžoval si dále Fawaz.

A kadeřník bez práce také přiznal, že už je mu jedno, jestli na svého bývalého plive.

„Mám plné zuby neustále být uctivý k Georgi Michaelovi nebo těm ostatním. Budu bojovat za svá práva od George Michaela do posledního dne mého života… A ne, nebudu si hledat práci!“ vztekal se dále na Twitteru Fawaz.

Fadi žije ve zpěvákově domě na severu Londýna. A přišla mu tam exekuce na pokutu, kterou nezaplatil. Dluží 513 liber.

„Drahý, přišli si pro nábytek, protože jsem si nemohl dovolit zaplatit pokutu. Ale neboj se, neotevřel jsem jim,“ psal Fawaz. Příspěvek ale zase smazal, protože v něm zveřejnil svou adresu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související