Zayn Malik dostal kopačky od manažerky, protože se s ním prý nedá spolupracovat

Velikost textu: AAA

20. 4. 2018

Zpěvák Zayn Malik se prý chová jako primadona. Tvrdí to jeho manažerka Sarah Stennett, která se jeho kariéry ujala hned poté, co opustil skupinu One Direction. Její členové mu dezertování uprostřed turné nemohli dlouho zapomenout. A podle všeho je Zayn složitá povaha, s nímž není lehké vycházet.

Stennett vlastnící společnost First Access Entertainment už Malika nezastupuje. Prý totiž nespolupracuje, dělá zbytečné problémy a vynucuje si nereálné podmínky.

Management nedokáže britského hudebníka přesvědčit, aby se stýkal s novináři a propagoval svou vlastní hudbu. Odmítl po vydání alba turné a následně si stěžoval, že není v médiích a u fanoušků tak oblíbený jako jeho bývalí kolegové z One Direction. Za neúspěchy viní Stennettovou, která se rozhodla spolupráci ukončit.

„Někdy musíte v životě podniknout extrémně složité rozhodnutí, abyste uvedli do chodu pozitivní změnu pro všechny,“ komentovala ukončení spolupráce Stennett, která zastupuje také zpěvačky Ritu Ora či Nicole Scherzinger.

Malik nedávno prohlásil, že po vydání druhého alba na turné vyjede, protože si už mnohem víc věří. Před měsícem se přitom rozešel s modelkou Gigi Hadid, s níž randil tři roky.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související