Shawn Mendes se léčí s těžkou úzkostí

Velikost textu: AAA

24. 4. 2018

Zpěvák Shawn Mendes zažívá psychicky velmi těžké chvíle svého života. Devatenáctiletý Kanaďan totiž trpí těžkými úzkostmi a musí se léčit. Chodí na pravidelné terapie, které mu pomáhají překonat strachy a deprese. Situace přitom byla tak vážná, že přestal komunikovat s blízkými a přáteli.

„Mluvil jsem s psychologem několikrát. Terapie je to, co skvěle funguje… vylézt na horu. Terapie znamená poslech hudby, běh na páse, terapií je jít s přáteli na večeři, to je něco, co vás rozptýlí, co vám pomůže se zahojit a tak záleží na tom, co si myslíte vy, že je terapie,“ prohlásil Shawn v rozhovoru s Danem Woottonem.

Mendes si ale myslí, že lidé, kteří úzkost nikdy neměli, nejsou moc chápaví.

„Každá bolest je dočasná a problém s úzkostí je, a proč je tak pro lidi, kteří jí nikdy netrpěli, těžké to pochopit, že je velmi náhodná a zasáhne vás ve chvílích, kdy to nečekáte. Někdy trvá dvě hodiny, někdy den a někdy jen pět minut,“ tvrdí Shawn.

Loni na podzim vyzradil jiný pikantní detail ze svého soukromí. Během interview v australské rozhlasové stanici na otázku, zda si upravuje rozkrok, odpověděl: „Jo, myslíte vyholování? Jo, rozhodně. Bylo by divné, kdybych řekl, že ne, nebo kdybych na to nechtěl odpovědět.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související