Paris Jackson je na pokraji nervového zhroucení

Velikost textu: AAA

24. 4. 2018

Paris Jackson má vážné psychické problémy. Tvrdí to její příbuzní, kteří se obávají, že se brzy nervově zhroutí podobně, jak to potkalo Britney Spears či Tori Spelling. Dvacetiletá dcera Michaela Jacksona se projevuje podivně také na sociálních sítích.

Paris nedávno zveřejnila na sociálních sítích klip, v němž pochoduje po římse mrakodrapu. A k příspěvku připsala: „Málem jsem zemřela.“ Podle zasvěcených nedokáže vyjít ze stínu svého slavného otce. Ten po narození nejmladšího syna Blanketa vyvolal mediální pohoršení, když chlapce ukazoval fanouškům v Berlíně. Vystrčil ho z okna hotelu a dítě mu málem vypadlo z rukou.

„Ale tohle je mnohem horší, protože Michael měl zřejmě Blanketa pod kontrolou a nebyli zdaleka tak vysoko jako Paris v tom klipu. Ona to podcenila. Opravdu málem zemřela. Všichni to viděli, i když víme, že je v pořádku, sledování ho toho videa je traumatizující,“ přiznal příbuzný Jacksonové deníku New York Post.

Babička Katherine Jackson – Michaelova matka, jež dostala po jeho smrti Paris do svěřenecké péče – se sice o svou vnučku bojí, ale nemůže dělat nic. Paris má dvacet a je svéprávná a legálně způsobilá.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související