Antonio Banderas: Svou bývalou manželku budu milovat do posledního dechu

Velikost textu: AAA

25. 4. 2018

Antonio Banderas žil s Melanií Griffith osmnáct let. Mají spolu jednadvacetiletou dceru Stellu a kvůli ní se v roce 2014 rozhodli, že i po rozvodu zůstanou přáteli. Šedesátiletý Španěl teď prohlásil, že svou druhou manželku bude milovat navždy, dokud bude jeho tělo dýchat a srdce bít.

„I když jsme rozvedení, je mou rodinou a budu ji milovat, do dne, kdy umřu. Jsme v kontaktu mnoho let a dokázali jsme se rozejít velmi elegantně. Naše děti si to užívají a je to pro nás oba velmi důležité. Naše děti jsou pro nás prioritou číslo jedna,“ uvedl Banderas v rozhovoru pro magazín People Now.

Antonio nefandí rozchodům, které končí nenávistí a zatrpklostí bývalých partnerů.

„Navždy budeme přáteli, doufám. Mluvíme spolu každých pár dní a jsem šťastný, že nepatříme mezi mnohé páry, které jsou zahořklé a na sebe naštvané, když manželství skončí. Nevidím k tomu důvod. Je mnohem lepší zkusit si pamatovat a vážit všech těch nádherných a šťastných momentů, které jsme spolu zažili. Byli jsme manželi velmi dlouho a věřím, že Melanie chce zůstat v kontaktu jako já. Melanie je žena, kterou jsem miloval, kterou miluji a kterou budu navždy milovat,“ dodal Banderas.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související