Malý princ má konečně jméno! Které nakonec vyhrálo?

Velikost textu: AAA

27. 4. 2018

Synek, který se v pondělí narodil britskému princi Williamovi a jeho manželce Kate, má konečně jméno. Oznámil ho oficiálně Královský palác. Pyšní rodiče se nakonec malého prince rozhodli pojmenovat Louis Arthur Charles!

Sázkové kanceláře před oficiálním oznámením dávaly největší šance jménům Henry, Philip, James, Albert nebo Arthur. A jak se zdá, jejich předpověď jim tentokrát alespoň částečně opravdu vyšla.

Louis Arthur Charles se narodil v pondělí dopoledne a vážil 3,8 kilogramu. Ještě ten den si jej v podvečerních hodinách Kate s Williamem odnesli domů. Malý uzlíček tak mohli na chvíli zahlídnout i fotografové, kteří před branami porodnice netrpělivě čekali.

Půvabná vévodkyně Kate opět všem vyrazila dech, že jen několik hodin po porodu vypadala tak svěže a odpočatě. V červených šatech, jimiž podle některých vzdala hold zesnulé princezně Dianě, jí to úžasně slušelo.

Na nejnovější přírůstek do královské rodiny, který je pátým v pořadí pro následnictví na britský trůn, už doma netrpělivě čekali sourozenci George a Charlotte, kteří bratříčka byli pozdravit už v porodnici.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související