Gwyneth Paltrow své předchozí partnery nikdy moc nemilovala

Velikost textu: AAA

26. 4. 2018

Herečka Gwyneth Paltrow se podruhé provdala. A ve čtyřiačtyřiceti prý poprvé prožívá skutečnou lásku. Vztah s Bradem Pittem, s nímž byla dokonce zasnoubená, a manželství s rockerem Chrisem Martinem prý nebylo prodchnuto láskou tak, jako vztah s Bradem Faltchukem. Gwyneth podle svých slov v minulosti řešila víc, jestli je dobrá partnerka, než jestli je skutečně zamilovaná.

„Když se podíváte na život jako na dort, romantický dílek je ten, kde se to všechno sere. Vždy jsem měla pocit, že jsem dobrá kamarádka, matka, dcera, sestra, šéfka, kolegyně, ale že nejvíce zlomená jsem v romantické části. Ve spoustě těchto vztahů jsem nebyla zvlášť zamilovaná do dotyčného člověka. Více šlo o to: ‚Proč mě nemají rádi? Co je se mnou špatně?‘ Myslím, že má touha být příliš dobrá pochází z tohoto. Mám pocit, že musím být něco extra, extra dobrá v něčem, abych měla nějakou hodnotu,“ svěřila Gwyneth v rozhovoru s psycholožkou Esther Perel.

Falchuka potkala Paltrow v roce 2014 a od té doby má prý poprvé pocit, že je v dospělém a vyzrálém vztahu. Dvojice v dubnu uzavřela manželství a uspořádala klasickou svatbu pro stovky hostů, mezi nimiž nechyběly desítky slavných.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související