Robbie Williams dostal k výročí pěstírnu marihuany

Velikost textu: AAA

26. 4. 2018

Pěstování konopí se stalo v Kalifornii legálním podnikáním. A bohatnout na něm může také Robbie Williams. Britský zpěvák žijící s manželkou Aydou Field střídavě v Londýně a v Los Angeles totiž dostal k výročí svatby pěstírnu marihuany. Manželka mu ji nechala zřídit přímo v jejich losangeleském sídle.

A Robbie si tak pěstuje drogu, kterou si pak v rámci Kalifornie může také dopřávat. Práskl to na něj jeho kolega zpěvák Big Narstie, s nímž Williams loni spolupracoval.

„Bylo to celé naprosto surrealistické. Zavolal mému agentovi a řekl, Robbie chce s tebou udělat nahrávku. Natočili jsme ji spolu. Nebyl vůbec takový, jak jsem očekával. Je to super chlap. Stojí nohama na zemi a je to velmi pokorný člověk, má také skvělou manželku. Viděl jsem dárek, který mu pořídila k výročí. Pořídila mu u nich ve sklepě pěstírnu konopí. Prostě vedle garáže. Je to legální, ne? Je to legální,“ svěřil Big Narstie deníku The Sun.

Robbie svůj vztah k marihuaně netají. V roce 2012 prý dokonce kouřil i v Buckinghamském paláci, kam přišel zpívat královně k jejímu diamantovému výročí vlády.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související