Producent Harvey Weinstein věří, že mu bude odpuštěno

Velikost textu: AAA

2. 5. 2018

Britský novinář a moderátor Piers Morgan navštívil hollywoodského producenta Harveyho Weinsteina. Přijel za ním do léčebny v Arizoně a hodinu si s ním povídal o jeho životě a pohledu na to, co se loni odehrálo. Podle Morgana zostuzený producent stále věří, že mu jeho kolegové i svět odpustí a bude se moct vrátit do své práce.

„Mluvil jsem s Harveym na klinice v Arizoně asi hodinu. Bojuje. Je to fascinující postava,“ přiznal Morgan v rozhovoru pro magazín GQ.

Přitom tento novinář prý nesdílí stejné rozhořčení a není stejně šokován skandály v Hollywoodu, protože na rozdíl od většiny obyvatel této planety není pokrytec a nezavírá oči. Podobné chování probíhá v Hollywoodu už téměř sto let.

„Nemůžu vyjádřit stejnou míru zděšení jako někteří lidé v Hollywoodu. Poslouchejte, tohle je systém, který funguje v Hollywoodu od počátku jeho existence. Je to morální žumpa od dvacátých let a představa, že je Harvey Weinstein jediným zloduchem? No tak to pardon… Podívejte na Mela Gibsona… Koneckonců Harvey věří, že mu bude odpuštěno,“ dodal Morgan.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související