Zpěvačka Rihanna přestala kamarádit s Drakem a randí se saúdským miliardářem

Velikost textu: AAA

9. 5. 2018

Zpěvačka Rihanna tvrdí, že není s kolegou Drakem, s nímž měla v minulosti milostný poměr, kamarádkou. On přitom při předávání cen MTV VMA v roce 2016 prohlásil, že mezi nimi bude neumírající láska navždy. Jenže třicetiletá hvězda tvrdí, že jeho projev byl spíš jen emotivní výlev a ve skutečnosti mezi nimi nepokračuje ani přátelství.

„VMA je show zaměřená na fanoušky, takže s tou energií kolem mě a s vědomím lidí, kteří dostali cenu v minulosti, má člověk pocit, že je to velká věc. Přečkat ten projev byla pro mě zřejmě nejméně příjemná část. Nemám ráda příliš mnoho komplimentů. Nemám ráda, když mě staví na piedestal,“ přiznala Rihanna v rozhovoru pro červnové vydání magazínu Vogue, na jehož obálce se objeví.

Na otázku, jak hodnotí povahu svého vztahu s Drakem, odpověděla: „Není teď mezi námi přátelství, ale nejsme ani nepřátelé. Je to tak, jak to je.“

Rihanna randí se saúdským miliardářem Hassanem Jameelem.

„Mívala jsem dřív pocit viny, když jsem si dělala čas na soukromí, ale také si myslím, že jsem nikdy nepotkala nikoho, kdo by za to stál. I mentálně, být bez telefonu, být chvíli přítomna v daném okamžiku, to bylo pro můj růst klíčové. Dnes, když jdu pracovat, oddám se tomu zcela. Protože předtím to člověk znal, ty roky utečou. Jsem ráda, že si teď ten čas udělám. Jsem šťastná,“ uvedla zpěvačka ke svému vztahu s Jameelem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související