Adele si vystrojila oslavu třicetin ve stylu Titaniku

Velikost textu: AAA

10. 5. 2018

Zpěvačka Adele v sobotu 5. května oslavila třicáté narozeniny. A pro nejbližší a přátele připravila velkolepou víkendovou oslavu. Všechno bylo ve stylu filmu Titanic z roku 1997, který učinil obří hvězdy z Leonarda DiCapria a Kate Winsletové. Adele využila kontaktů s předními filmovými maskéry a přišla k nerozeznání nalíčená a oblečená jako Rose (hrála ji Kate Winsletová) z filmu. Po skončení party přiznala, že byla trochu dost opilá.

„Hříšné třicetiny! Nejsem si jistá, co budu příštích třicet let dělat, protože jsem ve svém životě zatím nepopsatelné štěstí. Děkuju vám všem za to, že jste tu jízdu posledních jedenácti let absolvovali se mnou. Mé rodině a přátelům za podporu mého super fanouškovství filmu Titanic. Uplynulá noc byla tou nejlepší v mém životě. Tady je pár obrázků. Jsem naprosto na sračky, nejsem si jistá, že budu schopná opět vyjít z domu!“ napsala Adele na Instagramu.

Britská hvězda je také fanynkou Céline Dion, která napsala a nazpívala ústřední melodii k filmu Titanic zvanou My Heart Will Go On.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související