Herečka Jane Fonda: S muži jsem do konce života skončila

Velikost textu: AAA

14. 5. 2018

Herečka Jane Fonda sice v osmdesáti vypadá stále perfektně a mnozí muži se za ní otáčejí, ona je ale vůči jejich nadbíhání imunní. Loni v lednu se po osmi měsících rozešla s posledním partnerem a žádný další vztah ve svém životě už budovat nehodlá. Nevyšlo jí to třikrát v manželství ani později ve vztazích bez oficiálního posvěcení státem.

„Už nehodlám vůbec randit, ale ještě před pár roky jsem randila. Je mi osmdesát, takže jsem svou komůrku tam dole už zavřela!“ svěřila Jane magazínu Extra.

Fonda byla vdaná v letech 1965 až 1973 za Rogera Vadima, v letech 1973 až 1990 za Toma Haydena a v letech 1991 až 2001 za Teda Turnera.

S bývalým partnerem Randym Williamsem má padesátiletou dceru Mary Luanu Williams, s prvním manželem devětačtyřicetiletou Vanessu Vadimovou a čtyřiačtyřicetiletého Troye Garityho s druhým manželem.

O vztahu s dětmi prohlásila: „Je to docela dobré, ale pořád na tom pracujeme. Nemyslím, že práce mezi rodiči a dětmi někdy končí. Možná někteří lidé jsou dost v pohodě jako lidské bytosti, že to dělají správně od počátku. Ale většina ne, já určitě ne. Neustále se musím učit a naslouchat a žádat o odpouštění a prostě se jen snažit být lepší, víte? Skutečnost, že jsem nebyla nutně dobrou matkou, mi pomohla tohle uhrát.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související