Justin Bieber pateticky přál k svátku matce, o níž tvrdil, že s ní nemá žádný vztah

Velikost textu: AAA

15. 5. 2018

Zpěvák Justin Bieber opět na sociálních sítích dokumentoval proces svého dospívání a zrání. Před třemi roky tvrdil, že s matkou Pattie Mallettevou má „neexistující“ vztah. V neděli 13. května jí ke svátku matek blahopřál na sociálních sítích. A musel použít poměrně starou fotku s ní, protože žádnou soudobou nemá.

Bieber k blahopřání použil text písně A Song for Mama z roku 1997. Matka, která je silně věřící křesťankou, reagovala pozitivně.

„Prosím, odpusť mi všechny mé nedokonalosti, protože já ti odpouštím ty tvé, minulé, současné a budoucí! Bůh ti žehnej k tomu, kým ses stal. Je pro mě jako matku obrovskou poctou, vědět a pozorovat to, jak rosteš. Pochopili jsme to. Láska vítězí,“ odpověděla Mallette.

„Náš vztah je poměrně neexistující. Vzdálil jsem se jí, protože jsem se styděl. Nikdy jsem nechtěl matku zklamat a věděl jsem, že je zklamaná. Nějaký čas jsme spolu vůbec nemluvili, takže trvalo, než jsme vzájemnou důvěru obnovili. Ona teď žije na Havaji, takže je to těžké, ale zlepšuje se to. Je to úžasná žena a miluji ji,“ svěřil Bieber magazínu Billboard v roce 2015.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související