Pestrobarevné ceny BAFTA. Tyhle krásky se barev nebojí

Velikost textu: AAA

15. 5. 2018

Ačkoli poslední dobou bývají róby na červeném koberci při příležitosti udílení nejrůznějších cen ze světa hudby a filmu spíše monotematické, britské ceny BAFTA nudné rozhodně nebyly. Tamní celebrity se totiž barev rozhodně nebojí!

Které krásky v barevných róbách zaujaly nejvíce?

Lucy Mecklenburgh

Herečka známá především díky televizním seriálům zvolila výrazně růžové šaty s originálními rukávy a rozevlátou sukní. Hluboký výstřih pak celý look jen podtrhl.

Michelle Keegan

Další z britských hereckých hvězd pak sáhla po šatech barvy slunce. A červený koberec opravdu prozářila. Celý outfit navíc dokazuje, že v jednoduchosti je krása.

Anna Friel

Také Anna vsadila na jednoduchost. A i když by mohly šaty na někoho působit možná až příliš obyčejně, tmavovlásce zelená barva náramně sekne.

Laura Whitmore

Sympatická moderátorka sáhla po žluté róbě, která podtrhla její štíhlou postavu. Zajímavá krajková aplikace v oblasti pasu pak róbu oživuje.

Ashley Roberts

Zástupkyně amerického kontinentu na britském červeném koberci a bývalá členka Pussycat Dolls zvolila originální červenou róbu, kterou navíc doplnila výraznou rudou rtěnkou a jednoduchým účesem. Za svůj outfit sice sklidila od módní policie i kritiku, ale co se barvy týče, není co vytknout.

Binky Felstead

Britská televizní hvězda se na červený koberec BAFTA oblékla do metalické stříbrné. Originální korzet a rafinovaný vysoký rozparek jednoduchý vzhled róby rozhodně ozvláštnil.

Joely Richardson

Nejenže se herečka nezalekla výrazných barev, ale jako jedna z mála neoblékla na udílení cen klasické šaty. Pro slavnostní večer zvolila sytě modrý overal s vlečkou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související