Herečka Shannen Doherty je ve vážném stavu opět v nemocnici

Velikost textu: AAA

16. 5. 2018

Herečka Shannen Doherty před několika týdny přiznala, že se jí do těla vrátila rakovina. S nádory v prsu bojuje od roku 2015, loni jí lékaři dali velkou naději, protože testy na přítomnost rakovinných buněk v těle byly negativní. Letos byly ale výsledky nepříznivé a hvězda seriálu Beverly Hills 902 10 musí opět na operaci a chemoterapii. V nemocnici strávila i Den matek a přiznala, že jí není dobře.

U jejího lůžka v neděli 13. května byla matka Rosa Doherty, s níž se vyfotila a jíž pak popřála na Instagramu. Shannen na snímku vypadá velmi vyčerpaně a přiznala, že užívá léky na bolest.

„Hezký den matek, mami. Vodím tě na ta nejlepší místa… nemocniční jídlo… mňam. Miluju Tě. Děkuji, že jsi vždy při mně. Napsala bych víc, ale léky na bolest zabírají,“ napsala sedmačtyřicetiletá Doherty k fotce, kterou zveřejnila na svém profilu na Instagramu.

Sedmačtyřicetiletá herečka nedávno fanouškům přiznala, že chodí na autotransfuzi, protože ji čekají další zákroky.

„Můj lékař mi musel odebrat krev před blížící se operací. Mars P. měl se mnou trpělivost a vůbec nezvedal obočí nad mou úzkostí z velikosti té jehly. Byl trpělivý, milý a velmi dobrý. Jak jsem tam seděla a nechávala si do zásoby odebrat krev, ptala jsem se ho na lidi, kteří také darují,“ napsala Shannen na Instagramu, kde zveřejnila snímek z odběrní místnosti.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související