Herečka Emma Thompson: Harryho svatba? Kdy? Co? Proč?

Velikost textu: AAA

17. 5. 2018

Vtipně na mediální hysterii kolem svatby prince Harryho reagovala v rozhovoru pro BBC také herečka Emma Thompson. Běžní Britové se pozastavují nad tím, jaký cirkus se kolem svatby prince, který ani není přímým následníkem trůnu, tropí. Z jejich daní. Emma tak vyjádřila velké znelíbení, když se jí při debatě o její nové práci ptali právě na tuto událost. Prý ani netuší, že se něco děje. Protože jedinou svatbu, na kterou teď myslí, je synova.

Emma pracuje na nové adaptaci Shakespearova Krále Leara. A se Sky News si chtěla povídat jen o tomto projektu. Otázka o svatbě prince Harryho ji doslova znechutila. „V mé hlavě o tom není ani jediná myšlenka, kterou bych s vámi sdílela, omlouvám se. Já jsem ani… vůbec se mě to nedotýká opravdu, můj syn se žení příští rok, takže se daleko víc zabývám tím, ale opravdu, nemám absolutně nic, co bych k tomu řekla,“ odpověděla Thompson.

A na sociálních sítích vyjadřují znechucení nad hysterií kolem Harryho svatby tisíce Britů.

Jenže Emmě spíš vadí, že tuhle hysterii podporují sami novináři a Harry je tak obětí celé hysterie. A když se reportér nechtěl o královské veselce přestat bavit, velmi drsně ho zarazila slovy: „Přestaňte, prostě hned přestaňte, ano. Přestaňte se ptát, pojďme mluvit o královské svatbě. Dejte těm nebohým dětem klid!“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související