Otec snoubenky prince Harryho na svatbu nedorazí. Víme proč!

Velikost textu: AAA

18. 5. 2018

Meghan Markle se za dva dny stane britskou šlechtičnou a členkou britské královské rodiny. Sňatkem s princem Harrym se z ní stane vévodkyně, její otec ale u toho nebude. Svatbu propásne kvůli infarktu a následnému zákroku na srdci. Médiím však Thomas Markle vzkázal, že je v pořádku, čeká ho pouze dlouhé období zotavování.

„Jsem v pořádku. Bude se to dlouho hojit. Zůstanu ještě několik dalších dní v nemocnici. Nesmím se vůbec vzrušovat,“ vzkázal Markle magazínu TMZ.

Operaci srdce na něm lékaři provedli ve středu 16. května. Lékaři mu podle něj vpravili do věnčitých cév v srdci tři katétry.

„Lékaři se tam musejí dostat a odstranit ucpávku, napravit poškození a vpravit katétr tam, kde je potřeba,“ uvedl před zákrokem Markle.

Katetrizace srdečních cév se provádí sondou, která se vpichuje do dolní duté žíly v tříslech, odkud se lékaři dostanou až k srdci.

Markle tedy nepovede Meghan k oltáři. „Nenávidím fakt, že propásnu největší chvíle v historii a nepovedu svou dceru k oltáři. Samozřejmě bych ji vedl. Je to historický moment. Rád bych byl součástí historie,“ prohlásil budoucí tchán prince Harryho.

Zatím se neví, kdo Meghan povede, spekuluje se ale o tom, že to bude její matka Doria Ragland.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související