Amal Clooney si pohněvala návrháře Toma Forda, když nepřišla v jeho šatech

Velikost textu: AAA

18. 5. 2018

Advokátka Amal Clooney si znepřátelila návrháře Toma Forda. Manželka herce George Clooneyho měla totiž v jeho kreaci projít po červeném koberci na plese Met Gala v New Yorku, ale na poslední chvíli se rozhodla obléknout šaty britského návrháře Richarda Quinna. Jako Britka dala přednost rodákovi, jenže tím Američana Forda vytočila k nepříčetnosti.


Šaty jí totiž ušil na míru přímo pro Met Gala a měla mu tedy na plese dělat reklamu.

„Byl naštvaný, samozřejmě, ale zvládli to s grácií a řekli, že je to v pohodě, ale byli by také raději, kdyby ty šaty Amal už vůbec oblékla, pokud v nich nešla na červeném koberci plesu Met Gala. Chtěli je nabídnout někomu jinému,“ uvedl zdroj deníku New York Post.

Jenže do celého incidentu nakonec zasáhla Anna Wintour, šéfredaktorka módní bible Vogue. Amal poradila, aby na červeném koberci prošla v kreaci Richarda Quinna, ale později se převlékla do šatů od Forda.

„Měla na červeném koberci ty úchvatné šaty, které navrhl mladý britský designér jménem Richard Quinn, ale byly vyrobeny z alobalu, takže se trochu bála, že se během večera roztrhnou. Tak se převlékla do těch ohromných šatů Toma Forda, které jsou navrženy, aby vypadaly jako vitráž,“ prohlásila Wintour.
 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související