Hugh Grant se v sedmapadesáti poprvé ožení. Kdo ho dostane do chomoutu?

Velikost textu: AAA

21. 5. 2018

Herec Hugh Grant následuje svého amerického kolegu George Clooneyho. Stejně jako on se i britský starý mládenec před šedesátkou cítí dost zralým na to, aby se poprvé oženil. Clooney si vzal před třemi roky advokátku Amal Alamuddin, Grant pojme za ženu svou partnerku Annu Eberstein, s níž má tři děti. Svatba má být ještě do konce května.

Grant přitom plánuje svatbu velmi tradiční a už měl ve farnosti Kensington a Chelsea ohlášky. Annu si bere po šestiletém vztahu, během něhož měl krátce poměr i s jinou ženou, s níž počal dítě ve stejný čas jako s Annou.

Sedmapadesátiletý herec se poměrně nedávno stal pětinásobným otcem. Páté dítě Huhgovi porodila právě Anna, s níž má i pětiletého Johna a dvouletou dceru, jejíž jméno odmítají vyzradit. Hvězda filmu Notting Hill či Deník Bridget Jonesové má čtyřletého Felixe a šestiletou Tabithu s bývalou milenkou Tinglan Hong. Kdo umí počítat, došlo mu, že britský herec zplodil nejprve s Tinglan Tabithu, pak s Annou Johna, poté se opět vyspal s Tinglan, s níž má Felixe, aby se vrátil k Anně a měl s ní hned poté dcerku. Švédská televizní hvězda ho ale nakonec získala pro sebe a bude jeho manželkou.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související