Katy Perry potvrdila, že je zadaná a oficálně randí s Orlandem Bloomem

Velikost textu: AAA

23. 5. 2018

Zpěvačka Katy Perry potvrdila, že randí s Orlandem Bloomem. S britským hercem se stýká od počátku roku a přijela za ním také do Prahy, kde natáčel seriál. Americká hvězda teď dělá porotkyni soutěže Pop Idol a během jednoho z posledních vysílání přiznala, že je zadaná.

Pořad navštívila Rebecca Kufrinová, která vyhrála jednu řadu reality show americké verze Nevěsta pro milionáře (The Bachelor). A Katy jí vyznala lásku. Pak ale dodala: „Jsem zadaná, ale stále se mi líbíš.“

Třiatřicetiletá Katy a jednačtyřicetiletý Orlando spolu nedávno vyrazili do Vatikánu. Potkali se s papežem Františkem. Katy přijela do města na konferenci Unite To Cure a přivezla i svou matku, která je silně věřící křesťankou. Na konferenci o léčbě rakoviny pak Katy přednesla příspěvek o významu meditace.

„Hezkou sobotu všem, jsem v Římě, ve Vatikánu, abych hovořila o meditaci. Jsem s mámou, s mým miláčkem (Orlandem) a mým manažerem Stevem! Je to skvělý den! Jsem tak nadšená!“ napsala Katy na Instagramu ve vzkazu fanouškům.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související