Katy Perry: Svatební šaty Meghan Markle nesedly

Velikost textu: AAA

24. 5. 2018

Zpěvačka Katy Perry nesdílí davové nadšení pro svatební šaty vévodkyně ze Sussexu. Herečka Meghan Markle se vdávala za prince Harryho ve velmi jednoduché kreaci módního domu Givenchy, ale americké zpěvačce přišly nudné.

„Já bych osobně před svatbou šla ještě na jednu zkoušku,“ prohlásila Katy Perry v rozhovoru pro Entertainment Tonight a souhlasí s některými komentátory, že šaty Meghan ne zcela sedly. „Nikdy vám neřeknu pravdu! Ale rozhodně bych šla ještě na jednu zkoušku, ale miluju tě,“ vzkázala Katy kalifornské herečce, jež se o víkendu stala členkou britské královské rodiny a vévodkyní ze Sussexu.

Nikdo po sobotní svatbě nepochybuje o tom, že šaty vévodkyně z Cambridge alias Kate Middleton byly rozhodně mnohem úchvatnější. Ušila je Sarah Burton z módního domu Alexander McQueen a Kate se v nich vdávala v dubnu 2011.

„Kate rozhodně vyhrála!“ míní Katy o srovnání svatebních šatů obou vévodkyň, které se narodily jako zcela neurozené.

„Mám z nich ale velkou radost, víte, neznám je od narození, ale je úžasné, co s tím vše ona dělá, její humanitární úsilí. Víte, fakt, že je feministka, to se mi moc líbí. Podporuji ji jako každou jinou ženu a miluju ji a přeju jim oběma jen to dobré,“ dodala Katy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související