Exmanžel Britney Spears chce po slavné zpěvačce až trojnásobné zvýšení alimentů

Velikost textu: AAA

24. 5. 2018

Zpěvačka Britney Spears musí k soudu. Bude se tam přít s bývalým manželem Kevinem Federlinem o výši alimentů, které mu na společné dvě děti vyplácí. A podle advokáta má tanečník Federline na trojnásobně vyšší sumu nárok.

„Poskytli jsme jim mnoho času a příležitost vyřešit zvýšení Kevinovi vyplácených alimentů a oni poslali zpět podmínky, které nejsou rozumné. Podle jejich názoru nemusejí vykázat Britneyiny příjmy včetně vrácených daní, což ale vyžaduje kalifornský zákon o rodině… Je to jejich volba a teď tomu (soudu) musejí čelit. Jsme stále otevřeni mimosoudnímu vyrovnání,“ uvedl advokát Mark Vincent Kaplan v rozhovoru pro Us Weekly.

Kaplan stál na Federlinově straně během rozvodu se Spears, s níž má dvanáctiletého Seana Prestona a jedenáctiletého Jaydena Jamese.

Federline má s bývalou snoubenkou Shar Jackson patnáctiletou Kori a třináctiletého Kaleba, s manželkou Victorií Prince mají šestiletého Jordana a tříletého Peytona. Podle Spears není Federline schopen uživit vlastní děti a tahá peníze z ní.

Federline dostává od Spears dvacet tisíc dolarů měsíčně a chce trojnásobek.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související