Madonnin nový singl Beautiful Game a celý seznam písní chystaného alba opět unikl na internet

Velikost textu: AAA

1. 6. 2018

Stalo se pravidlem, že před oficiálním vydáním se nová Madonnina nahrávka či dokonce celé album objeví na internetu ilegálně. Popová královna sice vždy hudruje, že se jedná o narušení jejích osobních a uměleckých práv, ale začíná se také spekulovat o tom, že je to spíš promyšlené PR. A nejinak je tomu v případě jejího nejnovějšího singlu Beautiful Game, ke stažení je krom něj i seznam písní připravovaného alba a některé poznámky.

Čtrnácté album zpěvačce produkuje Mirwais, s nímž pracovala také na nahrávkách Die Another Day či American Life.

„Madonna zoufale touží, aby její čtrnácté album bylo nejvyhraněnějším. Bude zuřivá, že její první song je zase na internetu, když smyslem celého projektu je šokovat,“ uvedl zdroj blízký zpěvačce v rozhovoru pro deník The Sun.

Krom singlu Beautiful Game se na albu objeví také písně Risky Places (o tom, kde všude by chtěla mít sex), Into The Grove (v němž bude rapovat), Dos Hermano (o dvou bratrech odloučených imigračními zákony zpívaná španělsky), Turn Back Time (o zkušenosti s potratem), Smartgun (o černošském chlapci postřeleném policisty) a Persistence (o nutnosti nevzdávat se na cestě za vysněným cílem).

Před oficiálním vydáním se objevila na internetu také alba Rebel Heart a Confessions on a Dancefloor.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související