Mariah Carey se koupe ve studeném mléce

Velikost textu: AAA

6. 6. 2018

Zpěvačka Mariah Carey nechtěla britskému deníku The Guardian vyzradit své kosmetické tipy. Podělila se tak o jedinou radu, že se krásnou udržuje díky kravskému mléku. Ale nikoli tím, že by ho popíjela, ale nalije si ho do škopku a posadí se do něj. Když zpěvačce na cestách po světě nevoní obyčejná voda z vodovodu, omývá se pouze minerálkou.

„Koupu se v mléce. Ano, někdy používám mléko jako přípravek pro krásu. Nechci vám ale vyzradit všechna svá tajemství. Studené mléko. No, myslím, že když není dostupná čistá voda a musím použít minerálku, tak ji využiju,“ svěřila Mariah deníku The Guardian.

Carey se také vysmála některým pomluvám o svých hvězdných manýrách. Loni se kupříkladu psalo, že při rozsvěcení světel v londýnském obchodním domě Westfield žádala do šatny dvacet bílých koťat a sto bílých holubic. V hotelu pak prý musely být kohoutky na baterii a sedátko na toaletní míse ze zlata.

„Podívejte, dvacet koček je naprostá lež. Nejsem žena milující kočky. Nemám už žádnou kočku. A víte, upřímně? Zlaté kohoutky! Za to bych si přece mohla koupit dům! Víte, šíří se mýty také o jiných lidech a jejich manýrách?“ divila se Mariah.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související