Ashton Kutcher skrývá pod kšiltovkou řídnoucí vlasy

Velikost textu: AAA

7. 6. 2018

Herec Ashton Kutcher se už nevysmívá prvnímu manželovi Demi Moore, s níž byl sám ženatý. Když si s ní začal, měl na hlavě hustou kštici a Bruce Willis s holou lebkou mu mohl jen tiše závidět. Jenže brzy bude Ashton chodit možná se stejným „účesem“. Vlasy mu začaly vypadávat, takže už raději nevychází ven bez kšiltovky.

„Vypadáte vždy velmi dobře. Máte super vlasy,“ chválil Ashtona Conan O’Brien ve svém pořadu.

„No trochu mám problém. Přicházím o ně… Začínají mizet,“ reagoval Kutcher, jenž má s druhou manželkou Milou Kunis tříletou Wyatt a osmnáctiměsíčního Dimitriho.

Přicházet o vlasy začal Ashton už v pětadvaceti, tehdy se rozhodl užívat lék dutasterid. Jenže ten má mnoho vedlejších nežádoucích účinků a způsobuje také neplodnost či poruchu erekce. Když se rozhodl plodit děti, musel ho vysadit. A vlasy začaly mizet.

„Když mi bylo asi pětadvacet, všiml jsem si, že mi začínají vypadávat vlasy. Šel jsem k odborníkovi na vlasy a on mi předepsal lék Avodart (dutasterid). Slyšeli jste o tom někdy? Nevěděl jsem, je to bezpečné brát? Tak jsem to přestal užívat asi před třemi roky a teď už mi vlasy vypadávají. Začínají odcházet. Proto pořád nosím baseballové čepice, takže myslím, že je to v pohodě. Učinil jsem ze sebe člověka, co pořád nosí baseballové čepice. Takže až mi vypadnou, nebudete to vědět, protože budu mít pořád na hlavě tu čepici,“ vtipkoval Kutcher.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související