Justin Bieber čelí další žalobě! Tentokrát za fyzické napadení

Velikost textu: AAA

11. 6. 2018

Tobias Cannon ze státu Ohio zažaloval zpěváka Justina Biebera kvůli fyzickému napadení. Do vzájemné potyčky se tito muži dostali v roce 2016 v Clevelandu a podle svědků ji začal Cannon, když po slovní výměně uštědřil kanadské hvězdě pohlavek. Ta reagovala nepřiměřeně a vrátila Cannonovi ránu pěstí do obličeje.

Tobias si ale vyběhal u lékařů potvrzení, že se musel po ráně do obličeje léčit a má trvalé následky. Dva roky po incidentu podal proti Bieberovi žalobu u soudu v Los Angeles.

Cannon před více než rokem podal trestní oznámení na policii s tím, že se snažil s Bieberem vyrovnat mimosoudně, ale on nespolupracoval.

Po incidentu s Cannonem se Bieber stáhl do ústraní a oznámil fanouškům, že se s nimi už nebude stýkat a fotit, ani když si za to připlatí k lístkům na jeho koncerty.

Bieber před dvěma roky na Instagramu svým věrným vzkázal: „Když se stane, že mě uvidíte někde venku, tak vězte, že se s vámi nevyfotím. Už mám plné zuby focení. Dostalo se to do bodu, kdy mi lidé ani neřeknou ahoj a nepovažují mě za člověka. Cítím se jako zvíře v zoo, a já si chci uchovat mentální příčetnost… Uvědomil jsem si, že lidé budou zklamaní, ale nikomu obrázek nedlužím. A lidé, kteří říkají, že si koupili mé album, by měli vědět, že mají mé album a to je to, za co zaplatili. Za album!“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související