Opilého Vince Vaughna chytila policie za volantem

Velikost textu: AAA

11. 6. 2018

Herec Vince Vaughn si zadělal na malér. Policie ho o víkendu zastavila při silniční kontrole a zjistila, že je pod silným vlivem omamných látek. Osmačtyřicetiletá hollywoodská hvězda tak byla převezena z Manhattan Beach v Kalifornii do vazby.

Vaughna neschopného rovné chůze a souvislého hovoru zatkli muži zákona v neděli 10. června ve čtyři ráno. Ve vazbě strávil celou neděli. A za pár týdnů se bude muset z porušení zákona zpovídat u soudu.

Vince má podobný prohřešek na rejstříku poprvé. V roce 2001 už vazbu okusil, ale tehdy to bylo za bitku v baru v Severní Karolíně. Během incidentu byl pobodán jeho kolega Steve Buscemi.

„Když se podívám na drogové války, jsou absolutně zatraceně ubohé. Máme černý trh a věznice praskají ve švech a jako prevence drog to nefunguje. Máme korupci, která sahá až k nejvyšším místům. Ano, drogy bych legalizoval. Je to šílené. Neříkám, že drogy nemůžou být nebezpečné, ale ne každý, kdo je užívá, jde ven a někomu ublíží,“ prohlásil v minulosti Vince během kampaně za legalizaci drog.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související