Meg Ryan: Nikdy jsem nechtěla být herečkou

Velikost textu: AAA

12. 6. 2018

Meg Ryan se rozhodla vysvětlit, proč se nehrne před kameru a v posledních letech tolik netočí. Šestapadesátiletá blondýna se totiž proslavila filmem skoro náhodou. Po škole vůbec nepomýšlela na kariéru v Hollywoodu a chtěla se věnovat tomu, v čem byla nejlepší. Tedy být novinářkou.

„Opravdu jsem neusilovala o to stát se herečkou, byla jsem na škole hlavní novinářka a velmi zvídavý člověk. Chtěla jsem odjet do světa a zjistit, kdo jsem byla, kým jsem, ve vztazích a jiných věcech a mezi jinými lidmi a v jiném prostředí. Nikdy jsem nechtěla být herečkou. Celá představa, že budu slavná osobnost… Měla jsem vždy pocit, že jsem jen svědek toho, že nejsem úplně součástí toho, a myslím, že to bylo docela fajn. Připadala jsem si jako studentka toho nebo že to pozoruji z antropologického hlediska,“ prohlásila Meg, již proslavily filmy Top Gun, Když Harry potkal Sally či Samotář v Seattlu.

Ryan také tvrdí, že nemá jako její kolegyně žádný příběh pro hnutí Me Too.

„Nemám žádný velký nepříjemný příběh, měla jsem štěstí. Myslím, že úspěch mě potkal docela brzy… A měla jsem opravdu štěstí,“ dodala matka šestadvacetiletého Jacka Quaida a třináctileté Daisy Ryan. Syna má s exmanželem Dennisem Quaidem, dceru adoptovala sama.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související