Paris Hilton si hraje na princeznu, její svatbu bude natáčet televize

Velikost textu: AAA

13. 6. 2018

Možná je Paris Hilton bohatší než mnohé princezny světa, šlechtice mezi předky nemá a především se jako urozená dáma nikdy nechovala. Ani po letech nikdo nezapomněl na její soukromé porno, které bylo volně stažení na internetu. Těžko lze opomenout také její snobské manýry a úlety v chování podobné hollywoodským divám, které do repertoáru chování urozených nepatří. Nicméně americká multimilionářka chce mít svatbu jako princezna. A tak si zaplatila nejen luxusní veselku, ale k tomu bude událost natáčet televizní štáb.

Paris má ve svém zbytečném rozhazování oporu v manželovi Chrisi Zylkovi. Tomu se nápad, že by jejich svatbu přenášela televize, nadmíru zamlouvá. A není divu. Nepříliš známý herec se s kamerami přátelí a mohlo by mu to pomoci k propagaci.

Měl by vzniknout dokonce celý pořad, jakási reality show, která by mapovala přípravy svatby i její průběh. Televize by za to pak dokonce zaplatila.

„Dostáváme spoustu telefonátů a nabídek z různých stanic, nadhazují nám ten pořad, takže to možná vznikne,“ svěřila sedmatřicetiletá blondýna magazínu E! News.

Paris se také pochlubila tím, že největší starostí je stanovit svatební seznam, protože má po celém světě miliony kamarádů a kamarádek.

„Bude to velmi těžké, protože mám přátele po celém světě. Bude to velmi těžký výběr, protože jinak bych tu měla asi tak milion lidí,“ dodala Hilton.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související