Angelina Jolie zuří kvůli úniku informací o opatrovnictví dětí

Velikost textu: AAA

14. 6. 2018

Pověst Angeliny Jolie dostala další ránu pěstí. Hollywoodská kráska prý brání Bradu Pittovi v pravidelném kontaktu s dětmi a neumožňuje mu rozvíjet vztah s nimi. Proto se do boje o opatrovnictví dětí vložil soud v Los Angeles a dal hvězdě přes prsty. Informace o tom se dostaly do rukou magazínu People a záhy tato zpráva oblétla celý svět. Angelina zuří, označuje zprávy za zavádějící a poškozující nejlepší zájmy dětí.

Soudce třiačtyřicetileté matce Angelině nařídil, aby o jedenáct let staršímu otci Bradovi pomohla obnovit vztah s dětmi, stanovila jasný harmonogram letních schůzek dětí s ním a také přestala monitorovat, jak často si telefonují a o čem tyto telefonáty jsou.

„Tento zavádějící únik informací není v nejlepším zájmu dětí. Od počátku se Angelina soustředí pouze na jejich zdraví a potřeby, což je důvod, proč je tak důležité, aby tohle nedávné soudní řízení bylo vedeno soukromě. Je odsouzení hodné, že někdo pro své sobecké důvody uvolnil jen určitou část důvěrných a zapečetěných soudních spisů, aby vytvořil nepřesný a neférový obrázek o tom, co se opravdu děje,“ vzkázala Angelinina mluvčí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související