Kevin Spacey se vrací na plátna kin

Velikost textu: AAA

14. 6. 2018

Herec Kevin Spacey se v červenci vrátí na plátna kin. Bude to poprvé od zveřejnění sexuálního skandálu, který ho stál hlavní roli v seriálu Domek z karet a také ve filmu Všechny prachy světa. Režisér tohoto snímku Ridley Scott kvůli skandálu na poslední chvíli přetočil všechny scény se Spaceym. Režisér snímku Billionaire Boys Club James Cox a jeho producenti to ale neudělali. A tak se tento film se Spaceym objeví příští měsíc v kinech.

Billionaire Boys Club natočili před dvěma roky, kdy byl Kevin ještě uznávanou hvězdou. Loni na podzim ho desítky především mladých mužů obvinily z pohlavního obtěžování a z americké hvězdy byl rázem psanec, jehož ihned vyhodili ze seriálu Domek z karet, kde úspěšně představoval psychopata toužícího po moci v Bílém domě.

Ve snímku Všechny prachy světa ho nahradil kolega Christopher Plummer. Ridley Scott měl na přetočení scén a sestříhání snímku do premiéry jen šest týdnů.

Ve filmu Billionaire Boys Club se Kevin objeví jako Ron Levin, skutečná postava podvodníka, který se v osmdesátých letech zapojil do finančních podvodů zneužívajících bohaté studenty Harvardovy univerzity. Spolu se Spaceym hrají ve filmu Taron Egerton, Emma Roberts, Suki Waterhouse a Ansel Elgort.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související