Comeback Spice Girls se neuskuteční kvůli Victorii Beckham

Velikost textu: AAA

19. 6. 2018

Victoria Beckham opět dělá drahoty. Fanoušci skupiny Spice Girls se kvůli ní nedočkají obnoveného turné skupiny. Přitom každé z členek, k nimž krom Beckham patří také Emma Bunton, Geri Horner, Mel B a Mel C, měl vynést třicet milionů liber – asi devět set milionů korun.

„Spice Girls teď zažívají velké zmatky. Ačkoli Victoria vždy zdůrazňovala, že na turné nikdy nepojede, ostatní členky věřily, že ji manažer Simon Fuller přemluví. Měli slíbeno 150 milionů liber a hlavní koncert v londýnském Wembley, a i Mel C, která se původně zdráhala, nakonec smlouvu podepsala. Věci stále nebyly vyřešeny, takže se mezi holkami a Victorií vedly dost vzrušené debaty. Simona přivedly, aby ji přesvědčil, ale on selhal a holky mají pocit, že se do věci vložil jen proto, aby na sebe zase upozornil,“ cituje deník The Sun.

Před měsícem přitom Mel B sebevědomě prohlašovala, že smlouvu na obnovené turné podepíšou všechny členky.

„Jsme uprostřed procesu řešení podrobností, všech pět nás ale podepsalo smlouvu se Simonem Fullerem. Nevím, co se bude dít a kdy, ale je to vše velmi vzrušující. Bude v tom trochu od všeho,“ tvrdila Mel B.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související