Herečka Heather Locklear se chtěla zastřelit, skončila na psychiatrické klinice

Velikost textu: AAA

20. 6. 2018

Herečka Heather Locklear má vážné psychické problémy. Hvězda seriálu Melrose Place vyhrožovala blízkým, že se zastřelí. Přivolaní specialisté ji dokázali zpacifikovat a odvezli na psychiatrickou kliniku do nemocnice, kde ji hospitalizovali.

Heather v únoru tohoto roku napadla svého přítele Chrise Heissera a vyhrožovala mu zabitím. Poté napadla přivolanou policii a skončila ve vazbě. V březnu její mluvčí oznámil, že dobrovolně nastoupila do léčebny pro drogově závislé. Evidentně jí však pobyt v tomto zařízení nepomohl.

Ačkoli Heisser nakonec proti ní stáhl obvinění z domácího násilí a vyhrožování zabitím, herečka se u soudu stále bude muset zpovídat z napadení policisty a vzdorování zatčení. Heather byla při zatýkání nepříčetná. Na policisty prý řvala: „Jestli se někdy vrátíte do mého domu, zastřelím vás.“ Na fotografiích z vazby vypadá jako zfetovaná troska. Podle policistů prý byla silně omámená návykovými látkami. Locklerová má problémy s drogami a léky na předpis už více než deset let. Dvakrát byla za řízení pod vlivem omamných látek zatčená a jednou dokonce odsouzena.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související