Herečka Jada Pinkett Smith: Moje vagina dnes vypadá jako v šestnácti

Velikost textu: AAA

21. 6. 2018

Herečka Jada Pinkett Smith je typickou představitelkou ženy s krizí středního věku. Poslední měsíce neustále vyhledává bulvární novináře a krmí je intimními detaily ze svého života. Když si nestěžuje na manželské krize s hercem Willem Smithem, či na to, jak je děti nachytaly při sexu, tak skuhrá nad tím, jak přichází o vlasy. Teď se ale dvojnásobná matka úplně otevřela. A to doslova. Prohlásila totiž, že její vagína díky speciální proceduře vypadá o třicet let mladší.

Šestačtyřicetiletá herečka tedy tvrdí, že má vagínu mladší než její sedmnáctiletá dcera Willow. Krom ní má s Willem ještě syna Jadena.

„Řekla jsem své mámě, že jsem ten zákrok podstoupila kvůli problémům s močovým měchýřem. Což naprosto zmizelo asi po třech léčebných kúrách. Když vám řeknu, že moje jóni vypadá jako šestnáctiletá, nedělám si žádnou legraci. Vypadá jako malá nádherná broskvička,“ prohlásila Jada na setkání ve Vitality Institute of Agoura v Los Angeles.

Pinkett Smith také nedávno přiznala, že masturbovat ji naučila její babička.

„Moje babička mě naučila, jak se uspokojovat, protože chtěla, abych věděla, že tohle potěšení vychází ze mě. Nechtěla, abych snadno padla do rukou muže, a pokud by mi poskytl potěšení, abych si myslela, že za to může on. A tak mě to naučila v devíti letech! A jednu chvíli jsem tomu propadla. Protože jsem byla ve fázi sebeobjevování a dávala si pauzu s muži. Vlastně si myslím, že jsem se na tom stala trochu dost závislou. A jednoho dne jsem si řekla, a dost, máš pět orgasmů denně,“ prohlásila Jada.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související