Christina Aguilera při propagaci svého nového alba vsadila na prsa

Velikost textu: AAA

22. 6. 2018

Zpěvačka Christina Aguilera při propagaci svého nového alba vsadila na to, co učinilo celebritu z Kim Kardashian. Nechala se nafotit nahá a v tylovém oblečku, aby fanouškům ukázala, jak pěkná její prsa stále jsou. Americká hvězda vydává desku Liberation (Osvobození) a erotické fotky fanouškům prý pořídila jako dárek.

Sedmatřicetiletá dvojnásobná matka na snímcích pózuje s minimálním make-upem. Oslavuje tak vydání osmého studiového alba, z něhož fanoušci už mlsají singly Accelerate a Fall In Line. K songu Accelerate vychází právě klip, v němž Christina ukazuje holou kůži.

To, že použila erotické snímky ve stylu Kim v rámci propagace, není náhoda. Nahrávku jí totiž produkoval manžel Kardashian rapper Kanye West.

„Měla jsem pocit, že je na čase, abych se osvobodila, inspirovala jiné ke svobodnému projevu, aby se cítili sebevědomě, a doufejme i k tomu, aby se nebáli strhnout izolepu. Užívejte si své tělo, dopřejte si pocit bezpečí ve vlastním názoru, ve svých tělech, sloupněte masky a odhalte kůži,“ vzkázala fanouškům Aguilera.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související