Barbra Streisand je protivná a otravná i jako babička

Velikost textu: AAA

22. 6. 2018

Nevlastní matkou herce Joshe Brolina je zpěvačka a oscarová herečka Barbra Streisand. A své pověsti protivné a otravné ženy dostává prý i jako babička. Ačkoli se Joshovi dítě teprve narodí, Barbra už je babičkou na plný úvazek. Denně mu posílá emaily a navrhuje jména nebo se dožaduje audience u těhotné Kathryn Boyd.

Padesátiletý herec čeká s manželkou Kathryn jejich prvního společného potomka. Z předchozího vztahu má třicetiletého Trevora a osmadvacetiletou Eden.

„Moje manželka dostala náramek s nápisem Babička a začala plakat. Ona je taková… je to otravné, ale v tom nejlepším možném způsobu, každý den chodí emaily, v nichž stojí, hej, přemýšlela jsem o tomto jméně, co si o tom myslíte? Kdy můžu přijít a sáhnout si na břicho?“ svěřil Josh.

Streisand je manželkou Joshova otce Jamese Brolina od roku 1998.

„Zjistil jsem, že sleduje všechny možné aplikace, takže pak víte, že to dítě už je velké jako banán, což je pro mě dost úchylné. Nechci o svém dítěti přemýšlet jako o banánu nebo jakémkoli ovoci či zelenině. Ona tomu úplně propadla a mně se to moc líbí. Víte, je jako velmi typická židovská babička, která je zcela pohlcená touto událostí. Je to úžasné,“ dodal Brolin v interview pro rozhlasovou stanici SiriusXM.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související