Johnny Depp přiznal, že při natáčení používá naslouchadla kvůli nápovědě

Velikost textu: AAA

25. 6. 2018

Herec Johnny Depp se soudí s firmou TMG, která mu řadu dělala manažera a spravovala finance. V soudních dokumentech žalující společnost TMG uvádí, že se hvězda nebyla schopná učit texty a utrácela miliony za speciální technologii neviditelných naslouchadel, jimiž mu nápověda předříkávala texty jeho rolí. Čtyřiapadesátiletý herec v rozhovoru pro magazín Rolling Stone vysvětlil, že mu tyto technologie pomáhají „hrát věrohodně očima“.

„Pouštěli mi dudy, dětský pláč a bomby. Vytváří to opravdovost. Některé z mých největších postav byly v němém filmu. Muselo se hrát jen očima. A mám pocit, že pokud není pravda v očích, je jedno, co člověk do prdele říká,“ hájil se Depp v interview pro Rolling Stone.

Advokát Michael Kump zastupující společnost TMG přitom v žalobě uvádí: „Depp trval na tom, že tento speciální zvukař musí být vyplácen ročně na paušální honorář, aby se už nikdy nemusel učit své repliky.“

TMG žaluje herce, že si za své finanční trable může sám, protože prý utrácel víc, než kolik byl schopen vydělat. A firma ho také obvinila, že měsíčně utratil třicet tisíc dolarů (asi 670 tisíc korun) jen za víno.

„Je to urážlivé, že jsem utratil za víno třicet tisíc dolarů. Protože to bylo mnohem víc,“ vysmál se Depp obviněním.

Johnny také přiznal, že vystřelení popela kamaráda Hutnera S. Thompsona ohňostrojem nestálo tři miliony dolarů.

„Mimochodem, nebyly to jen tři miliony dolarů k vystřelení Huntera do podělaného nebe. Bylo to pět milionů dolarů,“ uvedl Depp.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související