Nicole Kidman: Za dvanáct let manželství jsme si neposlali s mužem jedinou smsku

Velikost textu: AAA

28. 6. 2018

Herečka Nicole Kidman slaví dvanácté výročí svatby s manželem Keithem Urbanem. Australská hvězda přiznala, že si s country zpěvákem pouze volají a nikdy si neposlali jedinou smsku. Důvodem bylo to, že na počátku vztahu hvězda filmu Hodiny textové zprávy prostě posílat neuměla. A později už u telefonování zůstali.

„Jo. Voláme si. A tak to funguje dvanáct let manželství. Máme zítra (25. června) dvanácté výročí svatby a nikdy jsme si neposlali smsku. To není pro náš vztah, což je zajímavé, ne? Voláme si. Tak to děláme od počátku vztahu. Důvodem je, že na začátku jsem prostě neuměla psát zprávy a tak nějak nám to bez nich fungovalo. Takže ani dnes je neposíláme. Prostě je to jen hlas k hlasu či tělo na tělo, jak si my dva vždy říkáme,“ prohlásila Kidman v rozhovoru pro magazín Parade.

Padesátiletá Kidman má s Urbanem devítiletou Sunday a sedmiletou Faith. A v minulosti také tvrdila, že je jí nejlépe s manželem a nikdy bez sebe nejsou déle než týden v kuse. Proto jim manželství stále skvěle klape.

„Trávíme bez sebe maximálně pět dní a tím to je. Když se jednou takhle zavážete, vše ostatní je jednoduché, protože všechna ostatní rozhodnutí činíme podle této priority. Nechci být bez něj ani noc, moc se mi líbí, že to tak pořád vnímáme oba,“ tvrdila herečka v interview pro magazín Marie Claire.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související