Heidi Klum je štíhlá, protože snídá každý den se svými dětmi

Velikost textu: AAA

9. 7. 2018

Modelka Heidi Klum odhalila jeden z typů na štíhlou postavu i po čtyřech dětech v pětačtyřiceti letech. Německá kráska prý každý den vstává brzy ráno se svými potomky a vydatně s nimi posnídá. Tím se připraví na náročný den a nemá chutě na mlsání večer.

Heidi má čtrnáctiletou Helene ze vztahu s Flaviem Briatorem a dvanáctiletého Henryho, jedenáctiletého Johana a osmiletou Lou z manželství se zpěvákem Sealem.

„Začínám se smoothie a, víte, jím tři velká jídla. Ale to poslední si dávám opravdu už v šest odpoledne. Jím s dětmi, myslím, že to také trochu pomáhá. Nejím prostě třeba v noci jako v osm nebo devět, protože když děláte tohle a k tomu si dáte pár sklenic vína, pak se vám to ukládá na břiše a jdete spát. Myslím, že když jíte trochu časněji, máte čas to strávit a myslím, že je to lepší pro vaše tělo,“ přiznala Heidi magazínu Entertainment Tonight.

Ačkoli musí také cvičit, tvrdila nedávno Klumová, že spoléhá především na stravu.

„Nedodržuji opravdu žádnou určitou dietu. Prostě jím zdravěji. Ráda se proběhnu na páse, ale u mě spíš opravdu funguje to, co dávám dovnitř, se projeví navenek. To je vše, víte, člověk je tím, co jí. Slýcháte to pořád a já tomu věřím. Začínám ráno s velkou ovocnou dření. Mám také čtyři děti. Takže spolu hodně vaříme. Nejím moc venku. Myslím, že když jíte venku, člověk si objedná moc jídla, to se mu pak vymstí, protože navíc nevíte, co do toho ti lidé dali. Takže hodně vařím. Vím, co do toho pokrmu dávám. Jsou to vždy jen čerstvé potraviny,“ tvrdila rodačka ze Severního Porýní – Vestfálska.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související