Lewis Hamilton: Módní chyby vedou k osobitému stylu

Velikost textu: AAA

12. 7. 2018

Pilot Formule 1 Lewis Hamilton se snaží prorazit v hudbě, ale krom tohoto oboru pokukuje také po módě, která mu prý byla vždy blízká. I když ho módní policie často kritizovala a on připouští, že nasekal ve svých ohozech spoustu chyb, nelituje toho. Je to prý nezbytná cesta při hledání osobitého stylu, jímž se snaží odlišit od davu. A po skončení závodění chce módu tvořit profesionálně.

„Jako dítě jsem chtěl vždycky zapadnout. Trvalo spoustu čas, než jsem našel svůj směr, což můžete vidět na tom, co nosím. Udělal jsem spoustu chyb, ale to je způsob, jak najít svůj vlastní styl. Rád chodím na módní přehlídky, protože vidíte ty nejšílenější, nejulítlejší věci. Tím člověk získá pocit, jak je to důležité. Móda je velmi osobní věc. Nezajímá mě, co si o tom myslí druzí,“ přiznal třiatřicetiletý sportovec v rozhovoru pro City A.M.

Hamiltona pro svou značku získal Tommy Hilfiger, který mu nabídl možnost prezentovat vlastní řadu oblečení.

„Poprvé, když jsem potkal Tommyho, přišel za mnou, tahle ikona, k níž jsem vždy vzhlížel, a říká, vypadáte skvěle! Moc se mi líbí, co nosíte. Vypadáte jako rocková hvězda! Byl jsem tak šťastný, že mě poznal,“ chlubil se Lewis.

A módě se chce intenzivně věnovat poté, co skončí ve Formuli 1.

„Znamená to pro mě hodně, protože je to vlastně začátek mé budoucnosti po Formuli 1. Nemohl jsem usnout před svým prvním testem na Formuli 1, ale pak mi zavolali a dostal jsem tu práci a má kariéra začala,“ dodal Hamilton.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související